minutka.si

Welcome, Gost
Username: Password: Remember me
Tehnične debate o urah, zanimive povezave, dodatna oprema.

TOPIC: Ure s kitajskih spletnih trgovin

Ure s kitajskih spletnih trgovin pred 2 tednov 8 ur #26857

• marinicoff
  • marinicoff avatar
  • Nedosegljiv
  • Urarski učenec
  • Urarski učenec
  • Thank you received: 2
Kupil 4 kose, od tega je občasno v uporabi edino Casio AE-1200WH pri kakšnem delu doma ali za v bazen. Ura bi naj bila original ampak za dobrih 30€ moram reči, da je solidna zadeva. Eno mehansko, ki je stala 50€ sem kmalu prodal naprej. Bila je tudi na umerjanju, po posegu je bila sicer nekoliko bolj točna ampak še vedno nekje +15sek/dan. Ob polni navitosti ne vem, če je tekla 24h+. Dokaj glasna. Dve kvarčni za cca 25€ sem nosil približno pol leta (doma, v službo), bili sta sicer precej na roki ampak oboje je bilo nato še samo za v smeti. Paščki se hitro načnejo, največja polomija pa je seveda ohišje, ki je iz zelo mehke kovine, hitro nastanejo udrtine, praske, nanos kroma - finiš prav tako porazen. Ohišje je postalo na nekaterih delih črno.
V glavnem, škoda denarja za vse skupaj, morda so te ure za res nezahtevne ljudi, ki jih dajo na roko samo občasno pa še tistim bi svetoval, da primaknejo kak € zraven in kupijo kaj rabljenega. Kakšen Parnis, San Martin, Bliger za 150€ verjamem, da je precej boljša zadeva od omenjenega, vendar se za tak denar dobi tudi kaj originalnega - Orient, Citizen, Seiko ;)

Please Prijava or Registriraj se to join the conversation.

Last Edit: od marinicoff.
minutka.si minutka.si minutka.si