minutka.si

Welcome, Gost
Username: Password: Remember me
Tehnične debate o urah, zanimive povezave, dodatna oprema.
  • Stran:
  • 1

TOPIC: Seiko SNZF17

Seiko SNZF17 pred 3 tednov 1 dan #26808

• nejcman
  • nejcman avatar Avtor teme
  • Nedosegljiv
  • Urarski učenec
  • Urarski učenec
  • Thank you received: 0
Čao ljubitelji ur!

Prvič se soočam s tem, da je z eno od mojih ur nekaj narobe, zato me zanima ali imamo na forumu kakšnega znalca oziroma hobi serviserja, ali kam drugam bi me usmerili.

Pred dobrim tednom se mi je zlomil del na zapestnici, pri zaponki oziroma na zaklepu (prilagam slike).

Kdo ve kje bi tole popravil oziroma predviden strošek?

Hvala vsem :)

LP,
Nejc

Please Prijava or Registriraj se to join the conversation.

Seiko SNZF17 pred 3 tednov 1 dan #26809

• nejcman
  • nejcman avatar Avtor teme
  • Nedosegljiv
  • Urarski učenec
  • Urarski učenec
  • Thank you received: 0

Last Edit: od nejcman.

Seiko SNZF17 pred 3 tednov 22 ur #26811

• Slamca
  • Slamca avatar
  • Nedosegljiv
  • Urarski mojster
  • Urarski mojster
  • Thank you received: 442
Čao!

Problem je, ker se je klipsna zlomila, to se ne da več popraviti, treba bo najti novo. Ko bo nova prišla, bo menjava mala malica, sem mnenja, da bodo to znali urediti povsod.

Mislim, da bi tole bilo ok:
Nekaj me zafrkava, ne morem objaviti linka od Ebaya (moderator?), vpiši v iskalnik sledeče:
Soild Clasp Stainless Steel Bracelet Replace Watch Band fit Seiko7S26 SKX007 009
Prvi prikazan rezultat je pravi.

Označiš srebrno barvo, velikost kot je na tvoji in vseeno kateri SK, ker je klipsna enaka. Malo še preveri internet, jaz sem to na hitro iskal. Potem se še tisti poklopec, kjer imaš ti signiran Seiko, premenja, da bo kot na originalu.

Druga opcija je, da se preveri pri dobavitelju, če želiš, jih lahko vprašam, ampak ti povem, da je to dražja opcija, ker bo tu pač original (za razliko od Ebay linka).

Last Edit: od Slamca.

Seiko SNZF17 pred 3 tednov 16 ur #26817

• criptus
  • criptus avatar
  • Nedosegljiv
  • Moderator
  • Moderator
  • Thank you received: 303
Vem za to tezavo z ebayem. Link objavi kot bi kodo s pomocjo ikonice v urejevslnuku desno od ikon za urejevanje besedil.

Ni optimalno, a vsaj copy paste bo delalo...

Slamca napisal: Čao!

Problem je, ker se je klipsna zlomila, to se ne da več popraviti, treba bo najti novo. Ko bo nova prišla, bo menjava mala malica, sem mnenja, da bodo to znali urediti povsod.

Mislim, da bi tole bilo ok:
Nekaj me zafrkava, ne morem objaviti linka od Ebaya (moderator?), vpiši v iskalnik sledeče:
Soild Clasp Stainless Steel Bracelet Replace Watch Band fit Seiko7S26 SKX007 009
Prvi prikazan rezultat je pravi.

Označiš srebrno barvo, velikost kot je na tvoji in vseeno kateri SK, ker je klipsna enaka. Malo še preveri internet, jaz sem to na hitro iskal. Potem se še tisti poklopec, kjer imaš ti signiran Seiko, premenja, da bo kot na originalu.

Druga opcija je, da se preveri pri dobavitelju, če želiš, jih lahko vprašam, ampak ti povem, da je to dražja opcija, ker bo tu pač original (za razliko od Ebay linka).

• Stran:
  • 1
minutka.si minutka.si minutka.si