minutka.si

Welcome, Gost
Username: Password: Remember me
Kje kupiti uro in kakšno.
  • Stran:
  • 1
  • 2
  • 3

TOPIC: Nakup prve ure in kje kupiti SEIKO SNK809?

Nakup prve ure in kje kupiti SEIKO SNK809? pred 3 mesecev 5 dni #24828

• Micoo23
  • Micoo23 avatar
  • Nedosegljiv
  • Urarski učenec
  • Urarski učenec
  • Thank you received: 1
Jaz servisiram svoji uri na približno pet let, mogoče tudi kaj prej. Drugače pa za preverjanje točnosti uporabljam aplikacijo WatchCheck. Vem da obstaja posebna mašina za preverjanje točnosti vendar je ta aplikacija, vsaj meni, najbolj priročna in cenovno najbolj ugodna stvar :D resda nisem neki preveč občutljiv, če mi ura prehiteva oziroma zamuja par sekund, je pa to stvar okusa vsakega posameznika. Sploh pa se takšno prehitevanje/zamujanje ne opazi, če ure menjaš. Itak če pustiš mehansko uro na omari za par dni (ali kjerkoli drugje) boš moral čas ponovno nastaviti, tako da posledično ni problema glede točnosti.

Please Prijava or Registriraj se to join the conversation.

Nakup prve ure in kje kupiti SEIKO SNK809? pred 3 mesecev 5 dni #24829

• criptus
  • criptus avatar
  • Nedosegljiv
  • Moderator
  • Moderator
  • Thank you received: 248
Ce ti ura odstopa par sekund v plus ali minus imas zelo dober stroj in si lahko precej zadovoljen s tem ;)

Nakup prve ure in kje kupiti SEIKO SNK809? pred 2 mesecev 2 tednov #24907

• gran
  • gran avatar
  • Nedosegljiv
  • Urarski vajenec
  • Urarski vajenec
  • Thank you received: 1
Dober teden nazaj sem dobil SNK809. Vsak dan sem preveril tocnost ure z aplikacijo, ki jo je predlagal Micoo23. Rezultati so na spodnji sliki.

Glede na to, kar je criptus napisal, imam torej dober stroj? :)
Attachments:

Last Edit: od gran.

Nakup prve ure in kje kupiti SEIKO SNK809? pred 2 tednov 4 dni #25167

• Ikari
  • Ikari avatar
  • Nedosegljiv
  • Urarski učenec
  • Urarski učenec
  • Thank you received: 2
Jaz sem svojo SNK803 dobil prejšnji teden od Creationwatches po navadni pošti. Ne pošljejo v škatli ampak v bubblewrap kuverti, uro pa so dali v neko ovojnico iz trdega blaga. Moj primerek nekam "rožlja", tako da sem od kitajca na ebayu naročil jaxa orodje za odvijačenje pokrovčka in bom poskusil zategnit rotor, kolikor sem bral to ni tako redka težava pri teh mehanizmih oziroma Seiko 5 seriji (ura rožlja tudi ko jo premikam pravokotno na ravnino v kateri se giblje rotor). Upam da to zadevo reši, ker se res malce kot ropotuljica sliši :)

• Stran:
  • 1
  • 2
  • 3
minutka.si minutka.si minutka.si