minutka.si

Welcome, Gost
Username: Password: Remember me
Kje kupiti uro in kakšno.
  • Stran:
  • 1

TOPIC: Katera Vam je všeč?

Katera Vam je všeč? pred 5 let 9 mesecev #23696

  • monitor
  • monitor avatar Avtor teme
  • Nedosegljiv
  • Urarski poznavalec
  • Urarski poznavalec
  • Posts: 102
  • Thank you received: 0
meranom.com/en/ . Ruske ure imajo svoj šarm. Ogledujem si Vostok z datumom, dodatnim kazalcem za 24 urni prikaz časa in vrtljivo luneto z urnimi markerj, avtomatskim mehanizmom za navijanje in seveda vodotesnost do -200m pod vodno gladino. Lastnik spletne strani mi je sporočil, da so slovenci kar pogosti kupci in vse to podkrepil z izpiskom poštnega seznama.
meranom.com/amphibian-classic/vostok-wat...-classic-960761.html
Attachments:

Please Prijava or Registriraj se to join the conversation.

Katera Vam je všeč? pred 5 let 9 mesecev #23697

  • Matrus
  • Matrus avatar
  • Nedosegljiv
  • Urarski expert
  • Urarski expert
  • Posts: 827
  • Karma: 26
  • Thank you received: 147
Lepa ura in dobra cena. Problematičen je lahko le integriran pas, ker težko menjaš, Vostok kovinski pasovi pa so običajno precej slabi...

Drugače pa je meranom preverjeno v redu -- sem kupil že dve ali tri ure pri njih in vedno vse bp. Le traja mesec ali več, da pride iz Rusije v Slovenijo + DDV ter carinsko procesiranje plačaš. V primeru ure na povezavi cca. 25-35 evrov ekstra.

Please Prijava or Registriraj se to join the conversation.

Katera Vam je všeč? pred 5 let 9 mesecev #23711

  • rkovac
  • rkovac avatar
  • Nedosegljiv
  • Urarski vajenec
  • Urarski vajenec
  • Posts: 26
  • Thank you received: 5
Baje je ta pas ravno tako zanič, kot na ostalih "klasik" Amphibiah. Ga boš pa težko menjal, glede na to, da je integriran.

Pa izogibaj se prikazu datuma, ker se jih ne da hitro nastavljati (mislim, da tudi tega v 2426 ne) in če potem ure ne nosiš redno, sta samo dve varianti, a - da datuma sploh ne nastavljaš in ga ignoriraš ali b - da se jeb.. z vrtenjem krone v nedogled (sicer obstaja b1 varianta, da kazalec naviješ do nekje druge ure, da prestaviš datum, nato pa nazaj do pribl. devete ure, kjer se občuti rahel klik in nato ponavljaš ta postopek do pravilnega datuma).

Pa malce poglej tudi različna ohišja, jih je kar nekaj. Meni nekak najbolj sedeta modela 710 in 090, tudi 420 je OK, le malce premajhen (39 mm). Pazi na model 110, kjer lugi ne zavijejo navzdol (od strani je ohišje ravno), če te to moti.

Please Prijava or Registriraj se to join the conversation.

  • Stran:
  • 1
minutka.si minutka.si minutka.si