minutka.si

Welcome, Gost
Username: Password: Remember me
Kje kupiti uro in kakšno.

TOPIC: MAJSTRI ZA URE - PROSIM ZA POMOČ PRI NAKUPU!!!

MAJSTRI ZA URE - PROSIM ZA POMOČ PRI NAKUPU!!! pred 2 mesecev 1 teden #24929

• d.golden
  • d.golden avatar
  • Nedosegljiv
  • Urarski učenec
  • Urarski učenec
  • Imagination is more important than knowledge.
  • Thank you received: 0
Hvala za mnenja. Jasno, se strinjam, da če pokažeš pravi interes, nekaj znanja ipd. sigurno pripomore k boljšim pogojem. Ravno na forumu sem bral pred kratkim eno staro temo, ki je obravnavala popuste pri Rolexu ipd. pa sem opazil da je iz 2015, pri Rolexu pa so se v zadnjih 10 letih zadeve (kar se cen tiče) kar drastično spremenile :)

Na Chrono pa vidim, da rabljeni OP39 po letu ali dveh postanejo kar precej bolj dostopni.. najbrž če fajn spremljaš se dobi tudi že pod 4.000...

Please Prijava or Registriraj se to join the conversation.

MAJSTRI ZA URE - PROSIM ZA POMOČ PRI NAKUPU!!! pred 1 mesec 3 tednov #24995

• Medved123
  • Medved123 avatar
  • Nedosegljiv
  • Urarski učenec
  • Urarski učenec
Pozdravljeni.
Zelo bi bil hvaležen če bi mi svetovali pri nakupu diver ure. Gledam ure v cenovnem razponu do 500€ . Rad pa bi nekoliko manjšo uro zaradi majhnega zapestja. Ogledano imam Seiko - SRPC41J1 . Najcenejšo sem našel okoli 330€ in me zanima če je vredna tega denarja ( www.eglobalcentral.eu/seiko-mens-prospex...-watch-srpc41j1.html in www.unger-schmuck.com/seiko-automatik-sr...HKUqrSe0lXRcH0-97Qu8 )
Vesel bi bil tudi kakšnega vašega predloga.

MAJSTRI ZA URE - PROSIM ZA POMOČ PRI NAKUPU!!! pred 1 mesec 3 tednov #24996

• MorskiPas
  • MorskiPas avatar
  • Nedosegljiv
  • Urarski expert
  • Urarski expert
  • Thank you received: 73
vredna je vsakega centa...sploh ne razmišljaj....

J model, če ti to kaj pomeni...

MAJSTRI ZA URE - PROSIM ZA POMOČ PRI NAKUPU!!! pred 1 mesec 3 tednov #24997

• Medved123
  • Medved123 avatar
  • Nedosegljiv
  • Urarski učenec
  • Urarski učenec
Je mogoče že kdo kaj naročil iz te spletne strani: www.unger-schmuck.com/seiko-automatik-sr...HKUqrSe0lXRcH0-97Qu8
In kako je z garancijo če naročiš iz Nemčije? In zanima me ali se splača odšteti še malo več denarja in namesto SRPC41K1 kupiti SRPC41J1.
Hvala za odgovore.

Last Edit: od Medved123.

MAJSTRI ZA URE - PROSIM ZA POMOČ PRI NAKUPU!!! pred 1 mesec 3 tednov #24998

• mato7
  • mato7 avatar
  • Nedosegljiv
  • Urarski poznavalec
  • Urarski poznavalec
  • Thank you received: 14
Če ti je pomemben napis "made in Japan" potem odštej. V osnovi sta si uri identični in med njima zaradi tega ni razlik. Slabost današnjih Seikov so ravno zamaknjene števičnice in le te imaš lahko zamaknjene tako pri K kot tudi J modelih, sam sem celo večkrat videl K modele lepše izdelane.
Zahvale: MorskiPas

MAJSTRI ZA URE - PROSIM ZA POMOČ PRI NAKUPU!!! pred 1 mesec 3 tednov #24999

• MorskiPas
  • MorskiPas avatar
  • Nedosegljiv
  • Urarski expert
  • Urarski expert
  • Thank you received: 73

mato7 napisal: Če ti je pomemben napis "made in Japan" potem odštej. V osnovi sta si uri identični in med njima zaradi tega ni razlik. Slabost današnjih Seikov so ravno zamaknjene števičnice in le te imaš lahko zamaknjene tako pri K kot tudi J modelih, sam sem celo večkrat videl K modele lepše izdelane.

uf...ob tvojem postu se človek prestraši...jaz teh problemov nimam in ih nikoli nisem imel...prvič slišim...da bi bil zamaknjen bezel imam tudi sam izkušnje...pa ne samo pr Seikotu...

@medved@, s trgovino nimam izkušnje...kar se tiče garancije, brez skrbi da jo bo ura preživela...

osebno me moti ta histeričen napis PADI....če se ne potapljaš, pa še po PADI standardih, te bo zmeraj kak potapljač začel neki spraševat na morju...hahaha...ampak tudi to naj te ne moti....veselo...

MAJSTRI ZA URE - PROSIM ZA POMOČ PRI NAKUPU!!! pred 1 mesec 3 tednov #25000

• mato7
  • mato7 avatar
  • Nedosegljiv
  • Urarski poznavalec
  • Urarski poznavalec

MorskiPas napisal:

mato7 napisal: Če ti je pomemben napis "made in Japan" potem odštej. V osnovi sta si uri identični in med njima zaradi tega ni razlik. Slabost današnjih Seikov so ravno zamaknjene števičnice in le te imaš lahko zamaknjene tako pri K kot tudi J modelih, sam sem celo večkrat videl K modele lepše izdelane.

uf...ob tvojem postu se človek prestraši...jaz teh problemov nimam in ih nikoli nisem imel...prvič slišim...da bi bil zamaknjen bezel imam tudi sam izkušnje...pa ne samo pr Seikotu...

Me preseneča, ker vem, da si poznavalec in to je treuntno rak rana Seikov, moraš imeti preklemansko srečo, da dobiš turtla z poravnano številčnico (govorim o številčnici ne bezel).

MAJSTRI ZA URE - PROSIM ZA POMOČ PRI NAKUPU!!! pred 1 mesec 3 tednov #25001

• Medved123
  • Medved123 avatar
  • Nedosegljiv
  • Urarski učenec
  • Urarski učenec
Imate mogoce kak primer ali sliko kako zgleda zamaknjena številčnica? Sem čisti začetnik in bi biu vesel vsakega nasveta in novega znaja. Mogoče še glede diverjev, mi lahko predlagate še kakšno uro manjse velikosti?

MAJSTRI ZA URE - PROSIM ZA POMOČ PRI NAKUPU!!! pred 1 mesec 3 tednov #25002

• mato7
  • mato7 avatar
  • Nedosegljiv
  • Urarski poznavalec
  • Urarski poznavalec
Kot je že predlagal Morski pas bi jaz tudi vzel omenjeno uro (SRPC41K1), ker je super ura mogoče v tem izboru manjših diverjev še SKX013.
Takole pa izgleda zamaknjena številčnica... mene osebno to moti, mogoče koga niti ne.

MAJSTRI ZA URE - PROSIM ZA POMOČ PRI NAKUPU!!! pred 1 mesec 3 tednov #25003

• Flajsi
  • Flajsi avatar
  • Nedosegljiv
  • Urarski vajenec
  • Urarski vajenec
  • Thank you received: 7
Sam imam dva Seika, oba kupljena v zadnjih dveh letih in nima noben zamaknjene številčnice in tudi od kolegov, ki imajo Seikote nisem nikoli slišal, da bi kdo imel to težavo s številčnico.

minutka.si minutka.si minutka.si