minutka.si

Welcome, Gost
Username: Password: Remember me
Pohvalite, pokritizirajte ( konstruktivno :-) ) ali sporočite težave s portalom, vsebino ali forumom.
  • Stran:
  • 1

TOPIC: Predlog Pravila mali oglasi

Predlog Pravila mali oglasi pred 6 let 1 mesec #22996

  • ttom
  • ttom avatar Avtor teme
  • Nedosegljiv
  • Urarski poznavalec
  • Urarski poznavalec
  • Posts: 146
  • Karma: 1
  • Thank you received: 33
Pozdravljeni moderatorji in forumaši.
Glede na izkušnjo z neustreznimi komentarji (Pablo) v mojem zadnjem oglasu predlagam:
da se doda med pravila za male oglase tudi točko:
-Da v temi mali oglasi niso dovoljene diskusije in komentarji.
-Komunikacija med kupcem in prodajalcem naj poteka na zs.
-Komentarji se brišejo

Lp
Last Edit: od ttom.
Tema je bila zaklenjena.

Predlog Pravila mali oglasi pred 6 let 1 mesec #23000

  • gorazd
  • gorazd avatar
  • Nedosegljiv
  • Administrator
  • Administrator
  • Posts: 265
  • Karma: 30
  • Thank you received: 20
Predlog načelno podpiram in je skoraj v celoti sprejet. Komentarji so dovoljeni le v primeru, da se nanašajo na predmet oglaševanja in so v korist tudi ostalim. Neustrezni komentarji se brez opozorila brišejo. Ustreznost presoja moderator ali administrator.

Administator
Tema je bila zaklenjena.

Predlog Pravila mali oglasi pred 6 let 1 mesec #23005

  • Pablo
  • Pablo avatar
  • Nedosegljiv
  • Urarski mojster
  • Urarski mojster
  • Posts: 231
  • Karma: -5
  • Thank you received: 62
Komentar se je nanasal na predmet oglasevanja in je bil v korist ostalim. Podal sem namrec tezo da je ura izgubila ogromno na vrednosti. Novi clan foruma ki se je ravnokar podal v svet ur je dobil svojo prvo lekcijo. Ne kupuj Breitling Colta ker ima slabo resale vrednost. Prav tako sem ponudil mojo ceno odkupa ure. Torej sem se samo odzval na oglas. Mislim pa da oba vesta da je namen oglasa prejemanje ponube.... torej moj komentar je bil popolnoma primeren....ponujena cena je bila res nizka (sicer razumna)....vendar je bila cisto normalna ponudba. Razumem pa da je ttom jezen ker je izgubil ogromno denarja na Breitlingu in ga ni mogel prodat. Pol je pa Pablo vsega kriv. :whistle:

Ps: naslednjic napisi da hoces ponube na zs...
Zahvale: motorist
Last Edit: od Pablo.
Tema je bila zaklenjena.

Predlog Pravila mali oglasi pred 6 let 1 mesec #23007

  • sokol
  • sokol avatar
  • Nedosegljiv
  • Urarska legenda
  • Urarska legenda
  • Posts: 1840
  • Karma: 47
  • Thank you received: 100
Sicer ne vem kakšen je bil tvoj komentar, ampak 1050eur za tako uro je ultra hot deal.
Last Edit: od sokol.
Tema je bila zaklenjena.

Predlog Pravila mali oglasi pred 6 let 1 mesec #23010

  • ttom
  • ttom avatar Avtor teme
  • Nedosegljiv
  • Urarski poznavalec
  • Urarski poznavalec
  • Posts: 146
  • Karma: 1
  • Thank you received: 33
Jaz sicer nisem na izgubi, pa tudi če bi bil je to moja stvar. Ne razumem pa te zavisti, da mora nekdo javno napisati svoje frustracije in to na oglas nekoga drugega.
Za ponujenih 500e pa predlagam, da si kupis raje kaksno bolj dosegljivo uro, Orient ali kakšen Seiko mogoče
Tema je bila zaklenjena.

Predlog Pravila mali oglasi pred 6 let 1 mesec #23011

  • Shadow
  • Shadow avatar
  • Nedosegljiv
  • Urarski expert
  • Urarski expert
  • Posts: 946
  • Karma: 19
  • Thank you received: 96
Načeloma sem sicer vedno za oddajo ponudb, tudi tiste zelo nizke.
Prodajalec pač ignorira ponudbo, čeprav nekdo tako ponudbo lahko razume kot žalitev.
Očitno sem že dobil debelo kožo :)

Mene je bolj zmotila ponudba Pabla, čeprav ni imel nobenega namena kupit uro.
Že v začetku je bilo nastavljen post kot provokacija, še celo z komentarjem o izgubi vrednosti.
Last Edit: od Shadow.
Tema je bila zaklenjena.

Predlog Pravila mali oglasi pred 6 let 1 mesec #23013

  • BorisB
  • BorisB avatar
  • Nedosegljiv
  • Urarski učenec
  • Urarski učenec
  • Posts: 15
  • Karma: 1
  • Thank you received: 3
TTOM
ne pusti se sprovocirati. Imel si za moj okus, raje imam quartz ure kot mehanske, izredno lepo uro in me je to, da sem čakal stalo ure.
Tema je bila zaklenjena.

Predlog Pravila mali oglasi pred 6 let 1 mesec #23015

  • motorist
  • motorist avatar
  • Nedosegljiv
  • Urarski mojster
  • Urarski mojster
  • Posts: 206
  • Karma: -4
  • Thank you received: 10

Pablo napisal: Komentar se je nanasal na predmet oglasevanja in je bil v korist ostalim. Podal sem namrec tezo da je ura izgubila ogromno na vrednosti. Novi clan foruma ki se je ravnokar podal v svet ur je dobil svojo prvo lekcijo. Ne kupuj Breitling Colta ker ima slabo resale vrednost. Prav tako sem ponudil mojo ceno odkupa ure. Torej sem se samo odzval na oglas. Mislim pa da oba vesta da je namen oglasa prejemanje ponube.... torej moj komentar je bil popolnoma primeren....ponujena cena je bila res nizka (sicer razumna)....vendar je bila cisto normalna ponudba. Razumem pa da je ttom jezen ker je izgubil ogromno denarja na Breitlingu in ga ni mogel prodat. Pol je pa Pablo vsega kriv. :whistle:

Ps: naslednjic napisi da hoces ponube na zs...


Če dovolite bi k tej temi dodal še svoj komentar. Pablovo pisanje je po mojem mnenju popolnoma korektno. Res ne vidim zakaj ne bi smel nekdo, ki se spozna na vrednost ur, komentirati cene ure v oglasu. Nismo namreč vsi poznavalci cen ur. Tisti, ki se s prodajo in nakupom ur poklicno ukvarjate seveda poznate vrednosti v oglasu predstavljene ure. Če ta odstopa za polovico ali več kot je dejansko vredna in to v škodo kupca, to ni pošteno. Da se razumemo, govorim na splošno in ne komentiram objavljeni oglas. In v takšnem primeru je prav in primerno, da se potencialni kupec opozori, da je takšno uro mogoče dobiti drugje, po bistveno nižji ceni. Za to gre. Pablo, da opozorilo pa imate moj plus.
Tema je bila zaklenjena.

Lecnik_Banner.Underhead.970x88_3.jpg

Predlog Pravila mali oglasi pred 6 let 1 mesec #23017

  • Pablo
  • Pablo avatar
  • Nedosegljiv
  • Urarski mojster
  • Urarski mojster
  • Posts: 231
  • Karma: -5
  • Thank you received: 62

ttom napisal: Jaz sicer nisem na izgubi, pa tudi če bi bil je to moja stvar. Ne razumem pa te zavisti, da mora nekdo javno napisati svoje frustracije in to na oglas nekoga drugega.
Za ponujenih 500e pa predlagam, da si kupis raje kaksno bolj dosegljivo uro, Orient ali kakšen Seiko mogoče


1. Jaz sem lepo povedal, da je ura izgubila ogromno vrednosti napram novi. Presenečen sem bil celo nad tem koliko je izgubila.
2. Forum je mesto kamor ljudje pišejo mnenja, komentarje in tudi frustracije. Če te to moti daj oglas na bolho. :whistle:
3. Dosegljivo? :laugh: Ne sodi dosegljivost drugih po sebi,....



Shadow napisal: Načeloma sem sicer vedno za oddajo ponudb, tudi tiste zelo nizke.
Prodajalec pač ignorira ponudbo, čeprav nekdo tako ponudbo lahko razume kot žalitev.
Očitno sem že dobil debelo kožo :)

Mene je bolj zmotila ponudba Pabla, čeprav ni imel nobenega namena kupit uro.
Že v začetku je bilo nastavljen post kot provokacija, še celo z komentarjem o izgubi vrednosti.


No to pa žal nebo držalo. Za 500 evrov bi sigurno uro kupil :) (za 500e bi jo tudi ti Shadow :whistle: )

Samo za informacijo. V mojem poslu velikorat ponudim 30% izklicne cene za podjetja,nepremičnine,projekte.....,ki so na prodaj. Sploh ko vidim, da ljudje znižujejo ceno oz rabijo denar za nove naložbe itd. Velikokrat so ljudje užaljeni, vendar velikorat ljudje tudi prodajo po diskontni ceni ker pač nimajodruge izbire. Moja ponudba je pač bila 500 Eur. Ne morete zamerit človeku da je probal. :silly:
Attachments:
Last Edit: od Pablo.
Tema je bila zaklenjena.

Predlog Pravila mali oglasi pred 6 let 1 mesec #23018

  • criptus
  • criptus avatar
  • Nedosegljiv
  • Moderator
  • Moderator
  • Posts: 4156
  • Karma: 65
  • Thank you received: 409
Dobro. Vsak je povedal svoje, debata pa počasi kaže v nepravo smer. Komentar je bil na željo avtorja oglasa umaknjen in tako bo tudi v prihodnje. V malih oglasih bodo tolerirani samo komentarji informativne narave, ostalo naj ostane stvar ZS.

Temo zaklepam.

moderator
Last Edit: od criptus.
Tema je bila zaklenjena.
  • Stran:
  • 1
minutka.si minutka.si minutka.si