minutka.si

Welcome, Gost
Username: Password: Remember me
Obvestila in novosti o portalu in forumu.
  • Stran:
  • 1

TOPIC: Razno

Razno pred 3 let 5 mesecev #17870

• tornado34
  • tornado34 avatar Avtor teme
  • Nedosegljiv
  • Urarski vajenec
  • Urarski vajenec
  • Thank you received: 1
Ne vem kam naj to zapišem ampak ravno kar je(09.05.2016 17:55) na Pop Kinu film Kon-Tiki, 2012, po katerem se imenuje ura eterne, če se ne motim.

Kot drugo me zanima če je kje tema o koleciji v eni sliki, kjer bi lahko pokazali svoje kolekcije, če vam je to seveda zanimivo. Meni je, čeprav je moja kolekcija bolj boga oziroma še nisem tako dolgo v tem svetu.

Please Prijava or Registriraj se to join the conversation.

Razno pred 3 let 5 mesecev #17871

• rojcek
  • rojcek avatar
  • Nedosegljiv
  • Urarski expert
  • Urarski expert
  • Thank you received: 50

tornado34 napisal: Kot drugo me zanima če je kje tema o koleciji v eni sliki, kjer bi lahko pokazali svoje kolekcije, če vam je to seveda zanimivo. Meni je, čeprav je moja kolekcija bolj boga oziroma še nisem tako dolgo v tem svetu.

www.minutka.si/forum/kolekcije-ur-clanov-foruma.html

"It's composed of gears, and jewels, and plates, but once you put it together...Boom! It comes to life."

Razno pred 3 let 5 mesecev #17872

• criptus
  • criptus avatar
  • Nedosegljiv
  • Moderator
  • Moderator
  • Thank you received: 273

tornado34 napisal: Ne vem kam naj to zapišem ampak ravno kar je(09.05.2016 17:55) na Pop Kinu film Kon-Tiki, 2012, po katerem se imenuje ura eterne, če se ne motim.

Eterna je ja. Tale je ena izmed njih oz zadnja v seriji: www.minutka.si/novice/baselworld-2016/70...iki-chronograph.html

Razno pred 3 let 5 mesecev #17880

• tornado34
  • Nedosegljiv
  • Urarski vajenec
  • Urarski vajenec
Hvala obema. Zelo zanimiva ura. Po obliki me spominja na Hamiltona Pan europ cro.
Po videnem in zgodovini bi lahko bila v bitki z Hamiltonom, ki je na spisku želja, vendar je kljub mehanizmu in drugimi prednostmi malce predraga saj je blizu druge večje želje, seveda zlajnanemu Roliju, ki pa je trenutno največja želja na podrčju ur.
Kar bo mogoče komu nenavadno je da moja GRANDE želja ni roli SUB ampak Rolex Datejust II 116334 Azzurro Blue.

Na tem linku je slika www.mywatchmart.com/listing/73713-fs-rol...4-azzurro-blue-roman

Razno pred 3 let 5 mesecev #17892

• tornado34
  • Nedosegljiv
  • Urarski vajenec
  • Urarski vajenec
To kar se tiče kolekcije ur sem imel v mislih skupen naslov, kjer bi v eni sliki prikazali našo kolekcijo. Tu pa koliko sem videl vsak po svoje pokaže na svojem naslovu. Zato pa tema ni aktualna in zanimiva za več ljubiteljev ur.
Rad pregledujem tudi sosednji portal satova in uhr forum, kjer pod skupnim naslovom prikazujejo v eni sliki (v glavnem) svojo kolekcijo in kako se skozi čas spreminja, dopolnjuje, tanjša itd.
Zaradi tega sem omenil to in ker za eno leto nazaj nisem na minutki našel kaj podobnega.

Če je tak pogled zaniminv večim minutkarjem in adminom bi bilo smiselno odpreti tako temo.

Hvala

Razno pred 3 let 5 mesecev #17900

• criptus
  • criptus avatar
  • Nedosegljiv
  • Moderator
  • Moderator
  • Thank you received: 273

tornado34 napisal: To kar se tiče kolekcije ur sem imel v mislih skupen naslov, kjer bi v eni sliki prikazali našo kolekcijo. Tu pa koliko sem videl vsak po svoje pokaže na svojem naslovu. Zato pa tema ni aktualna in zanimiva za več ljubiteljev ur.
Rad pregledujem tudi sosednji portal satova in uhr forum, kjer pod skupnim naslovom prikazujejo v eni sliki (v glavnem) svojo kolekcijo in kako se skozi čas spreminja, dopolnjuje, tanjša itd.
Zaradi tega sem omenil to in ker za eno leto nazaj nisem na minutki našel kaj podobnega.

Če je tak pogled zaniminv večim minutkarjem in adminom bi bilo smiselno odpreti tako temo.

Hvala

Na minutki imamo kategorijo namenjeno privatnim kolekcijam, neprijavljenim niti ni vidna. Kako je oblikovana je stvar tistih, ki zelijo tam objavljat. Ocitno na minutki vsak zeli svojo temo. Ni pa seveda nobene ovire za skupno pri cemer moderatorji ne rabimo posredovat.

Razno pred 3 let 5 mesecev #17902

• Shadow
  • Shadow avatar
  • Nedosegljiv
  • Urarski expert
  • Urarski expert
  • Thank you received: 88
Jaz sem originalno predlagal te teme članov foruma.
Res pa je malo zamrlo.
Tornado34, če misliš da bi skupna tema bolj palila jo odpri.

• Stran:
  • 1
minutka.si minutka.si minutka.si