minutka.si

Welcome, Gost
Username: Password: Remember me
Tehnične debate o urah, zanimive povezave, dodatna oprema.
  • Stran:
  • 1
  • 2
  • 3

TOPIC: S KATERO URO BI NA ŽENSKO NAREDIL NAJVEČJI VTIS?

Odg:S KATERO URO BI NA ŽENSKO NAREDIL NAJVEČJI VTIS? pred 12 let 3 tednov #3178

  • blazb
  • blazb avatar
  • Nedosegljiv
  • Urarski mojster
  • Urarski mojster
  • Posts: 156
  • Karma: 9
  • Thank you received: 17
Če vzamemo v obzir, da ženske navadno niso prav velike poznavalke, je pomojem najboljša opcija za narediti vtis kakšen Breitling ali Rolex, ki ga tudi nepoznavalci hitro prepoznajo. Pa Panerai, sploh, če imaš konkreten obseg zapestja.

Please Prijava or Registriraj se to join the conversation.

Odg:S KATERO URO BI NA ŽENSKO NAREDIL NAJVEČJI VTIS? pred 12 let 3 tednov #3207

  • luni
  • luni avatar
  • Nedosegljiv
  • Urarski mojster
  • Urarski mojster
  • Posts: 172
  • Karma: 16
  • Thank you received: 10
Petra napisal(a):

Ajde fantje, ko vas je tolk velik na kupu. S katero uro bi naredili na žensko največji vtis? Katera je "najlepša ženska ura?"
Da slišim mnenja.


















Uspeh zagotovljen! :toothless:

Please Prijava or Registriraj se to join the conversation.

Odg:S KATERO URO BI NA ŽENSKO NAREDIL NAJVEČJI VTIS? pred 12 let 3 tednov #3213

  • sejk
  • sejk avatar
  • Nedosegljiv
  • Urarski učenec
  • Urarski učenec
  • Posts: 10
  • Thank you received: 0
gasper napisal(a):

sejk napisal(a):

Men je bilo ful všeč v Schaffhausnu kjer celo mesto diha z IWC in imajo skoraj vsi njihove ure in zenke super zgledajo z velikimi modeli kot so Portugiese in Big Pilot watch....


Ali si obiskal IWC??



Ja sem bil v tovarni.

Please Prijava or Registriraj se to join the conversation.

Odg:S KATERO URO BI NA ŽENSKO NAREDIL NAJVEČJI VTIS? pred 12 let 3 tednov #3216

  • gasper
  • gasper avatar
  • Nedosegljiv
  • Urarski mojster
  • Urarski mojster
  • Posts: 397
  • Karma: 20
  • Thank you received: 16
sejk napisal(a):

gasper napisal(a):

sejk napisal(a):

Men je bilo ful všeč v Schaffhausnu kjer celo mesto diha z IWC in imajo skoraj vsi njihove ure in zenke super zgledajo z velikimi modeli kot so Portugiese in Big Pilot watch....


Ali si obiskal IWC??



Ja sem bil v tovarni.



Tudi sam imam željo, da jih enkrat obiščem.Kako je bilo, imaš kaj fotk?Si se prijavil na njihovi spletni strani za ogled?

Please Prijava or Registriraj se to join the conversation.

Odg:S KATERO URO BI NA ŽENSKO NAREDIL NAJVEČJI VTIS? pred 12 let 3 tednov #3217

  • sejk
  • sejk avatar
  • Nedosegljiv
  • Urarski učenec
  • Urarski učenec
  • Posts: 10
  • Thank you received: 0
gasper napisal(a):

sejk napisal(a):

gasper napisal(a):

sejk napisal(a):

Men je bilo ful všeč v Schaffhausnu kjer celo mesto diha z IWC in imajo skoraj vsi njihove ure in zenke super zgledajo z velikimi modeli kot so Portugiese in Big Pilot watch....


Ali si obiskal IWC??



Ja sem bil v tovarni.



Tudi sam imam željo, da jih enkrat obiščem.Kako je bilo, imaš kaj fotk?Si se prijavil na njihovi spletni strani za ogled?


Ne, obisk je bil čist službene narave.... Drugače si vsak lahko ogleda njihov muzej, ampak po tovarni se pa žal ne da kar tako sprehajat.

Please Prijava or Registriraj se to join the conversation.

Odg:S KATERO URO BI NA ŽENSKO NAREDIL NAJVEČJI VTIS? pred 12 let 3 tednov #3218

  • gasper
  • gasper avatar
  • Nedosegljiv
  • Urarski mojster
  • Urarski mojster
  • Posts: 397
  • Karma: 20
  • Thank you received: 16
sejk napisal(a):

gasper napisal(a):

sejk napisal(a):

gasper napisal(a):

sejk napisal(a):

Men je bilo ful všeč v Schaffhausnu kjer celo mesto diha z IWC in imajo skoraj vsi njihove ure in zenke super zgledajo z velikimi modeli kot so Portugiese in Big Pilot watch....


Ali si obiskal IWC??



Ja sem bil v tovarni.



Tudi sam imam željo, da jih enkrat obiščem.Kako je bilo, imaš kaj fotk?Si se prijavil na njihovi spletni strani za ogled?


Ne, obisk je bil čist službene narave.... Drugače si vsak lahko ogleda njihov muzej, ampak po tovarni se pa žal ne da kar tako sprehajat.


Ko še niso odprli novega muzeja, ki so ga odprli 2007 si se prijavil in so te peljali tudi skozi del tovarne, če si bil član foruma.Sedaj pa vidim, da to ni več mogoče kajti ni več kontaktnega formularja na njihovi novi spletni strani.Nisem bil že dolgo na njihovem forumu.

Please Prijava or Registriraj se to join the conversation.

Odg:S KATERO URO BI NA ŽENSKO NAREDIL NAJVEČJI VTIS? pred 12 let 3 tednov #3219

  • sejk
  • sejk avatar
  • Nedosegljiv
  • Urarski učenec
  • Urarski učenec
  • Posts: 10
  • Thank you received: 0
gasper napisal(a):

sejk napisal(a):

gasper napisal(a):

sejk napisal(a):

gasper napisal(a):

sejk napisal(a):

Men je bilo ful všeč v Schaffhausnu kjer celo mesto diha z IWC in imajo skoraj vsi njihove ure in zenke super zgledajo z velikimi modeli kot so Portugiese in Big Pilot watch....


Ali si obiskal IWC??



Ja sem bil v tovarni.



Tudi sam imam željo, da jih enkrat obiščem.Kako je bilo, imaš kaj fotk?Si se prijavil na njihovi spletni strani za ogled?


Ne, obisk je bil čist službene narave.... Drugače si vsak lahko ogleda njihov muzej, ampak po tovarni se pa žal ne da kar tako sprehajat.


Ko še niso odprli novega muzeja, ki so ga odprli 2007 si se prijavil in so te peljali tudi skozi del tovarne, če si bil član foruma.Sedaj pa vidim, da to ni več mogoče kajti ni več kontaktnega formularja na njihovi novi spletni strani.Nisem bil že dolgo na njihovem forumu.


Vsak človek, ki obišče to mesto lahko gre v ta muzej, ki roko na srce se ne more primejat z muzejem Pateka v Ženevi ali kakšnim drugim. Jaz pa pač imam privilegij, ker delamo z njimi tako, da sem bil že parkrat v celotni tovarni.

Please Prijava or Registriraj se to join the conversation.

Odg:S KATERO URO BI NA ŽENSKO NAREDIL NAJVEČJI VTIS? pred 12 let 3 tednov #3221

  • gasper
  • gasper avatar
  • Nedosegljiv
  • Urarski mojster
  • Urarski mojster
  • Posts: 397
  • Karma: 20
  • Thank you received: 16
Ne, obisk je bil čist službene narave.... Drugače si vsak lahko ogleda njihov muzej, ampak po tovarni se pa žal ne da kar tako sprehajat.[/quote]

Ko še niso odprli novega muzeja, ki so ga odprli 2007 si se prijavil in so te peljali tudi skozi del tovarne, če si bil član foruma.Sedaj pa vidim, da to ni več mogoče kajti ni več kontaktnega formularja na njihovi novi spletni strani.Nisem bil že dolgo na njihovem forumu.[/quote]

Vsak človek, ki obišče to mesto lahko gre v ta muzej, ki roko na srce se ne more primejat z muzejem Pateka v Ženevi ali kakšnim drugim. Jaz pa pač imam privilegij, ker delamo z njimi tako, da sem bil že parkrat v celotni tovarni.[/quote]

Saj se mi je zdelo, da nisi kar tako.Ja definitivno je muzej vreden ogleda....

Please Prijava or Registriraj se to join the conversation.

Odg:S KATERO URO BI NA ŽENSKO NAREDIL NAJVEČJI VTIS? pred 12 let 3 tednov #3222

  • Petra
  • Petra avatar Avtor teme
  • Nedosegljiv
  • Urarski vajenec
  • Urarski vajenec
  • Posts: 40
  • Karma: 2
  • Thank you received: 0
sejk napisal(a):

gasper napisal(a):

sejk napisal(a):

gasper napisal(a):

sejk napisal(a):

Men je bilo ful všeč v Schaffhausnu kjer celo mesto diha z IWC in imajo skoraj vsi njihove ure in zenke super zgledajo z velikimi modeli kot so Portugiese in Big Pilot watch....


Ali si obiskal IWC??



Ja sem bil v tovarni.



Tudi sam imam željo, da jih enkrat obiščem.Kako je bilo, imaš kaj fotk?Si se prijavil na njihovi spletni strani za ogled?


Ne, obisk je bil čist službene narave.... Drugače si vsak lahko ogleda njihov muzej, ampak po tovarni se pa žal ne da kar tako sprehajat.


Pol delaš pri Malalanu! Kako si skrivnosten pobič.

Please Prijava or Registriraj se to join the conversation.

Odg:S KATERO URO BI NA ŽENSKO NAREDIL NAJVEČJI VTIS? pred 12 let 3 tednov #3225

  • Petra
  • Petra avatar Avtor teme
  • Nedosegljiv
  • Urarski vajenec
  • Urarski vajenec
  • Posts: 40
  • Karma: 2
  • Thank you received: 0
Aja pa še to ... sta pa z IWC debato popolnoma zgrešila temo. O najlepši/najprimernejši uri nista ničesar zapisala!!!

Please Prijava or Registriraj se to join the conversation.

  • Stran:
  • 1
  • 2
  • 3
minutka.si minutka.si minutka.si