minutka.si

Welcome, Gost
Username: Password: Remember me
Tehnične debate o urah, zanimive povezave, dodatna oprema.
  • Stran:
  • 1

TOPIC: Biver prevzel vodenje Zenitha

Biver prevzel vodenje Zenitha pred 7 let 3 mesecev #19561

  • Aleksandar
  • Aleksandar avatar Avtor teme
  • Nedosegljiv
  • Urarski vajenec
  • Urarski vajenec
  • Posts: 36
  • Karma: 1
  • Thank you received: 6
Tukaj se pridružujem LukAkul... Redno spremljam Talking Watches od blogerja Hodinkee. Pokaže različne okuse posameznikov in njihov pogled na ure. Pogovore pa ima z različnimi ljudmi od športnikov pa vse do velikih imen v svetu ur. Meni eden zanimivejših delov je pogovor z Jean-Claude Biver-jem.



Prav tako pa si večkrat pogledam kakšno recenzijo od "Urban gentry", mi je všeč ker se kar poglobi v vsako uro, ki jo ocenjuje. Prav tako pa nima poniževalnega odnosa do različnih okusov posameznikov. S tam kanalom je prav tako povezan "Federico Talks Watches", ki ga tudi doskrat pogledam. No nazadnje sem odkril tudi kanal od "J. ANTHONY", ki ima tudi zanimiv pogled na nekatere znamke, ki jih veliko ljudi že v štartu odpiše.

Please Prijava or Registriraj se to join the conversation.

Last Edit: od Aleksandar.

Biver prevzel vodenje Zenitha pred 7 let 3 mesecev #19562

  • sokol
  • sokol avatar
  • Nedosegljiv
  • Urarska legenda
  • Urarska legenda
  • Posts: 1840
  • Karma: 47
  • Thank you received: 100
Yep, Biver je znalac v svojem poslu. Nekaterim preveč samosvoj, ampak realno..kapo dol. Bomo vidl, kaj bo naredil iz Zenitha.

Please Prijava or Registriraj se to join the conversation.

Biver prevzel vodenje Zenitha pred 7 let 3 mesecev #19563

  • Aleksandar
  • Aleksandar avatar Avtor teme
  • Nedosegljiv
  • Urarski vajenec
  • Urarski vajenec
  • Posts: 36
  • Karma: 1
  • Thank you received: 6
Nisem vedel, da je po novem prevzel Zenith (Sokol hvala za info). Ja me prav zanima kakšne bojo spremembe :)

Še članek, ki to opisuje www.hodinkee.com/articles/jean-claude-bi...-exclusive-interview ;) ... zdej ga grem pa še sam prebrat :)

Please Prijava or Registriraj se to join the conversation.

Last Edit: od Aleksandar.

Biver prevzel vodenje Zenitha pred 7 let 3 mesecev #19564

  • criptus
  • criptus avatar
  • Nedosegljiv
  • Moderator
  • Moderator
  • Posts: 4156
  • Karma: 65
  • Thank you received: 409
Zenith ima fajn urce, hudo mehaniko in tezko bi kar koli naredili bolje kar se mene tiče. Ima ugled, tradicijo, vse. Zanimivo, da prodaja ni zadovoljiva. Rekel bi, da ma speči potencial, ki bi prinesel novce z dobro prodajno strategijo. Ta je ključna in tu bo Biver najbrž poskušal nekaj spremenit.

Mi je pa uganka Tag Heuer. Kot da se je nekje izgubil. Najprej debakel s prvo 'inhouse' mehaniko, nato so ustavili se napovedan drug inhouse mehanizem, ki je veliko obetal. Tekmeci so jih prehiteli po levi in desni. Potem pa se Prestižna pametna ura. Kot da zelijo znamko malo na silo drzat nizje kot bi lahko po moje bila. Po drugi strani pa cene govorijo drugače...

Please Prijava or Registriraj se to join the conversation.

Last Edit: od criptus.

Biver prevzel vodenje Zenitha pred 7 let 3 mesecev #19568

  • Pablo
  • Pablo avatar
  • Nedosegljiv
  • Urarski mojster
  • Urarski mojster
  • Posts: 231
  • Karma: -5
  • Thank you received: 62

criptus napisal: Zenith ima fajn urce, hudo mehaniko in tezko bi kar koli naredili bolje kar se mene tiče. Ima ugled, tradicijo, vse. Zanimivo, da prodaja ni zadovoljiva. Rekel bi, da ma speči potencial, ki bi prinesel novce z dobro prodajno strategijo. Ta je ključna in tu bo Biver najbrž poskušal nekaj spremenit


Nekje sem bral zanimiv članek ko so naredili raziskavo zakaj Zenith ni priljubljen. Priljubljen ni med drugim v Ameriki ter Italiji vedar pa sta to dve največje uvoznice prestižnih ur torej obsegata velik del trga....šlo pa naj bi za zvezdo ki se nahaja na sekundnem kazalcu. Nekako naj bi šla ljudem v nos(komunizem in podobne asociacije,...). Drugi del nepriljubljenosti pa je slab marketing. Nevem pa koliko je bilo resnice v tistem članku, čeprav mislim da glede marketinga bi se kar strinjal. Bomo videli kaj bo Jean-Claude Biver naredil. Jean-Claude Biver je naredil čudež iz HUBLOT-a izključno in samo z marketingom. Tudi takoj ko je prevezel Tag so jih takoj začeli nosotiti nekatri zvezniki oz mlade socjalne zvezde, umetniki itd,....

Please Prijava or Registriraj se to join the conversation.

Last Edit: od Pablo.

Biver prevzel vodenje Zenitha pred 7 let 3 mesecev #19569

  • criptus
  • criptus avatar
  • Nedosegljiv
  • Moderator
  • Moderator
  • Posts: 4156
  • Karma: 65
  • Thank you received: 409
Ah ne vem ce je zvezda razlog. Američani jih imajo namreč kar 50 v zastavi, italijanski oficirji pa jih nosijo na ramenih :blackeye:

Please Prijava or Registriraj se to join the conversation.

Last Edit: od criptus.

Biver prevzel vodenje Zenitha pred 7 let 3 mesecev #19571

  • Shadow
  • Shadow avatar
  • Nedosegljiv
  • Urarski expert
  • Urarski expert
  • Posts: 946
  • Karma: 19
  • Thank you received: 96
Marketing je imel Zenith res slab.
Čeprav ga nihče ne mara, je Nataf šel v pravo smer z marketingom.
Spomnite se tistih over the top predstavitev ur.
Italijani imajo ogromen trg vintage Zenith ur. Zdaj kako je nasplošno prodajan so verjetno kje kake cifre.

Please Prijava or Registriraj se to join the conversation.

Biver prevzel vodenje Zenitha pred 7 let 3 mesecev #19581

  • Drago
  • Drago avatar
  • Nedosegljiv
  • Urarski učenec
  • Urarski učenec
  • Posts: 15
  • Thank you received: 4
Biver je car. Kot je že predhodnik rekel, da je iz Hublota in Tag-a naredil dosti, upajmo, da mu še z Zenith-om uspe :)

Please Prijava or Registriraj se to join the conversation.

Last Edit: od Drago.

Lecnik_Banner.Underhead.970x88_3.jpg

Biver prevzel vodenje Zenitha pred 7 let 3 mesecev #19590

  • grega88
  • grega88 avatar
  • Nedosegljiv
  • Urarski poznavalec
  • Urarski poznavalec
  • Posts: 77
  • Thank you received: 8

Aleksandar napisal: Tukaj se pridružujem LukAkul... Redno spremljam Talking Watches od blogerja Hodinkee. Pokaže različne okuse posameznikov in njihov pogled na ure. Pogovore pa ima z različnimi ljudmi od športnikov pa vse do velikih imen v svetu ur. Meni eden zanimivejših delov je pogovor z Jean-Claude Biver-jem.



Prav tako pa si večkrat pogledam kakšno recenzijo od "Urban gentry", mi je všeč ker se kar poglobi v vsako uro, ki jo ocenjuje. Prav tako pa nima poniževalnega odnosa do različnih okusov posameznikov. S tam kanalom je prav tako povezan "Federico Talks Watches", ki ga tudi doskrat pogledam. No nazadnje sem odkril tudi kanal od "J. ANTHONY", ki ima tudi zanimiv pogled na nekatere znamke, ki jih veliko ljudi že v štartu odpiše.


Sem si pogledal ta video, Biver je car:) pravi ljubitelj ur in po videnem sodeč vodi te firme s srcem.

Please Prijava or Registriraj se to join the conversation.

  • Stran:
  • 1
minutka.si minutka.si minutka.si